Minimální cena objednávky

Klikněte pro více produktů.
Nebyly nalezeny žádné produkty.

AHB obousměrný HDMI přepínač (2x1/1x2), 4K UHD/60Hz, HD Switcher Splitter 4K 1080P

STAV NOVÉ

 


        [Doba přepravy]       [Doprava a platba]

Přečtěte si víceZobrazit méně
135 Kč
Prodáno ks: 55

Historie ceny Historie ceny produktu

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 135 Kč

Skladem v množství: 20 ks
Dotaz na produkt
AHB obousměrný HDMI přepínač (2x1/1x2), 4K UHD/60Hz, HD Switcher Splitter 4K 1080P

AHB obousměrný HDMI přepínač (2x1/1x2), 4K UHD/60Hz, HD Switcher Splitter 4K 1080P

 


        [Doba přepravy]       [Doprava a platba]Pro dopravu zdarma zbývá nakoupit za 1 700 Kč

Stav prodávaného zboží:
Nové
Skladové číslo produktu:
WR/11587468

    objednávek doručených do druhého dne

Oblíbené0
Přidat k porovnání0
Podrobný popis zboží

4K HDMI-kompatibilní přepínač 2 porty obousměrný 1x2 / 2x1 HD přepínač rozdělovač 4K 1080P 3D HDR HDCP pro PS4 PS3 Xbox HDTV BOX 2 x 1 / 1 x 2 obousměrný přepínač. kompatibilní s HDMI

1. Spínač má tlačítko nahoře a dvě LED kontrolky. Tlačítko ve skutečnosti umožňuje zvolit jeden ze dvou režimů: zda vysíláte signál z jednoho spotřebiče do druhého nebo naopak. To znamená, že tento přepínač je obousměrný ̈C, signál kompatibilní s HDMI může jít oběma směry.

2. První příklad je poměrně pravidelný pro rozbočovače kompatibilní s HDMI: připojíte jeden zdroj videa (notebook, televizní přijímač, DVD přehrávač) a signál se rozdělí a přenáší do 2 různých zařízení (obvykle televizorů).

3. Druhý příklad je odlišný: dvě zařízení (například DVD přehrávač a herní konzole) jsou zapojena do přepínače a signál jde do jednoho televizoru. To znamená, že nebudete muset měnit kabely, pokud chcete připojit jiné zařízení. Po sledování filmu na DVD přehrávači můžete snadno přepnout na hraní videoher.

Dálkový přenos signálu

1. Přepínač kompatibilní s HDMI: vstupní a výstupní kabely mohou dosáhnout až 5 metrů. I když jsou kabely tak dlouhé, nedochází ke ztrátě signálu ani problémům s přenosem dat. Kabely si vždy zachovávají vysokou šířku pásma 3,4 Gb / s.

2. Maximální provozní proud je 15mA a přepínač HDMI V1.4 je kompatibilní se všemi specifikacemi kompatibilními s HDMI V1.0,V1.1,V1.2,V1.3,V1.4.

3. Není třeba se starat o vizuální a zvukové charakteristiky, přepínač kompatibilní s více HDMI poskytuje bezztrátový přenos signálu, zvuku i videa.

Vychutnejte si nejluxusnější video a zvuk

1. Díky zachycení kompatibilnímu s HDMI podporuje všechny druhy video formátů, jako je 3D, 1080p, rozlišení 2K x 4K a také zvuk HD.

2. Přepínač kompatibilní s HDMI má široký rozsah použití. Switcher pracuje se všemi zařízeními vybavenými portem kompatibilním s HDMI, jako jsou počítače, notebooky, herní konzole, XBox 360, Xbox One, PS3, PS4, projektory, televizní přijímače, televizory a další.

3. Většinu času se rozbočovače kompatibilní s HDMI používají v elektronických obchodech, velkých nákupních centrech, koncertních sálech nebo klubech. Rozbočovače kompatibilní s HDMI však mohou být velmi užitečné pro domácí použití, zejména pokud máte několik spotřebičů.

Snadné použití

1. Většina zařízení v této kategorii není nijak zvlášť malá, ale naše zařízení opravdu vyčnívá z nabídky. V podstatě je to malý krychlový předmět, který by se snadno vešel do dlaně a doslova nezabírá žádné místo.

2. Všechno o tomto přepínači vyzařuje jednoduchost. Dokonce i ne příliš znalý uživatel by jej mohl nainstalovat během několika minut.

3. Rozbočovač přepínače kompatibilní s HDMI podporuje Plug and Play.There není vyžadováno žádné externí napájení, připojení se provádí pouze pomocí kabelů kompatibilních s HDMI.

4. (Většina herních zařízení s rozhraním kompatibilním s HDMI je připojena k externímu napájecímu zdroji, výstupní rozhraní kompatibilní s HDMI bude mít elektrický proud).

5. Pokud přepínač kompatibilní s HDMI nefunguje, zkontrolujte vstupní zařízení, zda s externím napájením je použití připojovacího vodiče v souladu s požadavky standardního vodiče.

Balíček obsahuje:

1 x HDMI kompatibilní adaptér 2 v 1 (nezahrnuje HDMI kabely)

Přečtěte si víceZobrazit méně
Podrobnosti o produktu
WR/11587468

Záruka
✅ Záruka na produkt v délce 24 měsíců
Barva
✔️ Černá
Zabaleno
✔️ Papírová krabička
Hodnocení
Zatím není žádné hodnocení. Buďte první!

Hodnocení

  • Doprava spokojenost:
  • Produkt spokojenost:
Popište produkt jednoduše a krátce
Nahrát obrázky:
Obrázky přetáhněte sem nebo kliknutím nahrajte.

Nastavení

Menu

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání milovaných položek.

Přihlásit se